Call Center: 0850 840 77 65 info@snapturizm.com.tr

Neler Yapabiliriz ?

Snap Turizm günümüze kadar birçok konaklama faaliyeti ve toplantı organizasyonunu başarı ile gerçekleştirmiş bir şirkettir. Snap Turizm servis ve hizmet kalitesi ile müşterilerini en iyi şekilde ağırlamaktan mutluluk duymaktadır. Yaptığımız tüm işlerde ilk amacımız, kaliteden hiçbir şekilde ödün vermemektir. Ekip çalışmasına inandığımız için her zaman daha iyiyi üretmek adına gelecek olan her fikirlere açık olduğumuzu bunları geliştirip, daha iyiyi sunmayı hedeflediğimizi belirtmek isteriz. Snap Turizm de her çalışanımız özel ve işinde son derece profesyoneldir. Ekibimiz ve uzman yöneticilerimiz, sizlere en kaliteli hizmeti sunmanın önemini amaçlayan, ekip ruhu taşıyan, işini keyifle icra eden kişilerdir.

Bizim için iletişim çok önemlidir ve her zaman bizimle ilgili her türlü soru ve dilekleriniz için tüm ekip arkadaşlarımıza kolayca ulaşabilmeniz mümkündür. Tüm ekip Üyesi arkadaşlarımız her türlü kaliteye ve işlerine olan saygı nedeni ile sizleri her konuda bilgilendirmeyi görev edinmişlerdir. Sizleri de kaliteli ekibimiz ile birlikte güzel projelerde yer almak için biran evvel bizlerle iletişimde olmanızı rica etmekteyiz.

Nice güzel ve kaliteli işlere beraber imza atmak dileğiyle, sevgi ve en derin saygılarımızla…

TOPLANTI HİZMETLERİ (MEETING)

Toplantı Hizmetleri (MEETING)

Türkiye ve Dünya’nın herhangi bir köşesinde ister konaklamalı, ister günlük olarak tercih edebileceğiniz toplantılarınızı, en iyi toplantı otellerinde en efektif şartlarda organizasyonunuzu gerçekleştirmek için çalışırız. Türkiye’nin her köşesindeki birebir otel anlaşmalarımız sayesinde, sizlere en zengin alternatifleri en iyi şartlarda sunarız. Toplantı organizasyonunuz için gerekli tüm çalışmaları sizin adınıza tamamlayarak, sizin istek ve görüşleriniz doğrultusunda hazırlayıp hizmetinize sunarız.

TEŞVİK ORGANİZASYONLARI (INCENTIVE)

Teşvik Organizasyonları (INCENTIVE)

Şirketinizin vazgeçilmez organizasyonlarından olan Gezi, Eğitim ve Motivasyon hizmetlerini Snap Turizm ailesi olarak en zengin şekliyle sizlere sunmaktayız. Gerçekleştirmek istediğiniz gezilerde uzman rehberlerimiz ve operasyon yetkililerimiz size uygun en iyi seçenekleri hazırlayacaktır. Motivasyon yada Eğitim amaçlı organizasyonlarınız için Ülkemizin her yerinde anlaşmalı olduğumuz oteller ve toplantı salonlarından seçeceğiniz birinde sizler için en iyi organizasyonu sunmaktan mutluluk duyacağız. Bulunduğunuz şehirden farklı bir şehirde gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonlarınızda, ulaşım seçenekleri ve havalimanı transferleri tarafımızdan kendi bünyemizde sağlanmaktadır.

KONGRE HİZMETLERİ (CONGRESS)

Kongre Hizmetleri (CONGRESS)

Snap Turizm büyük çaptaki organizasyonları tek bünyede gerçekleştirebilecek operasyon yeteneğine ve hizmet yapısına sahiptir. Yetenekli ve tecrübeli kadrosu, önemli anlaşmaları ve kendi bünyesinde bulundurduğu ekipleri ve anlaşmalı kurumları ile en efektif şartlarda en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Kongreyi gerçekleştireceğiniz bölgeyi seçip bize iletmeniz , kongre çalışması yapacağınız bölgedeki zengin alternatiflerimizi sizlere hızlı bir şekilde ve tüm organizasyon çalışması ile birlikte sunmamıza yeterli olacaktır.

FUAR HİZMETLERİ (EXHIBITIONS)

Fuar Hizmetleri (EXHIBITIONS)

Acentamız tecrübeli personel kadrosu, mevcut ileri teknolojisi ve 2 büyük şehirdeki ofisleri ile birçok Fuar organizasyona başarı ile imza atmaktadır. Büyüklüğüne bakmaksızın her organizasyona gerekli özeni gösterip, her organizasyonu kaliteli sunumları ile unutulmaz kılmak amacımızdır.

Otel Rezervasyonları

Otel Rezervasyonları

Snap Turizm Türkiye’de ki hemen hemen tüm oteller ile birebir anlaşması bulunmaktadır. 3. Şahıs ve kurumlardan aldığı ürünü pazarlamaz. Otel operasyonlarını kendi içerisinde gerçekleştirir. Bu sayede daha ekonomik ve efektif şartlarda otel rezervasyonlarınızı sorunsuz ve en iyi şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Rehberlik ve Transfer Hizmetleri

Rehberlik ve Transfer Hizmetleri

Yurtdışından gelen misafirlerinize Rehberlik hizmetini, yıllardan beri kendi kadromuzda çalışan profosyonel kokartlı rehberlerimiz ve bölge rehberlerimiz ile birlikte hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda Alan-otel-alan transferlerini gerek Vip gerekse Grup transfer şeklinde kendi araçları ve transfer personeli ile sağlayan Snap Turizm bu alandaki en kaliteli ve sorunsuz hizmeti sizlere sunmaktadır.

Gizlilik Politikası / İptal ve İade / Üyelik Sözleşmesi / Mesafeli Satış Sözleşmesi
  • Turizm sektöründe, iç pazar turizmi ve toplantı eğitim organizasyonları yapan acenteler arasında ilk sıralarda yer alan, sektörün önde gelen otellerine Call Center hizmeti de vererek alanında en hızlı büyüyen markalardan biri olan Snap Turizm, müşteri memnuniyetini ve hizmetini üst seviyelerde tutarak hizmet ağını sürekli geliştirmektedir.
  • A-10376
  • BİZE ULAŞIN
  • Adres: Sinan Mh. 1252 Sk. Zehra Gönen İşmerkezi Blok No: 4 / 102 Muratpaşa/ANTALYA
  • Tel: 0850 840 77 65
  • info@snapturizm.com.tr
  • SNAP TURİZM İNŞAAT TAŞIMACILIK ORGANİZASYON EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • Antalya/Kurumlar
  • Vergi Kimlik No: 7720714589

Copyright 2017 Snap Turizm. Tüm Hakları Saklıdır.